Forum epiforum.pl Strona Główna Forum epiforum.pl Strona Główna


Regulamin forum dyskusyjnego epiforum.pl
  1. Rejestrując się i posiadając konto użytkownika na forum epiforum.pl przyjmujesz do wiadomości treść tego regulaminu i zgadzasz się go przestrzegać.
  2. Administratorzy i moderatorzy forum nie są odpowiedzialni za treść jakichkolwiek wiadomości lub materialów publikowanych na forum przez użytkowników, nie ponoszą równiez odpowiedzialnosci za skutki tych publikacji.
  3. Administratorzy forum zastrzegają sobie prawo do podejmowania wszelkich decyzji administracyjnych bez podania przyczyny, w tym moderacji, przenoszenia i kasowania wątków, postów i całego forum, zaorania, zalania ciepłą gnojówka i posadzenia na nich żonkili.
  4. Członkami (użytkownikami) forum epiforum.pl mogą zostać tylko osoby będące studentami Elektronicznego Przetwarzania Informacji, które zostały dopuszczone do aktywacji konta przez administratorów forum. Po zarejestrowaniu się poczekaj na wiadomość od administratora, który poprosi Cię o podanie danych osobowych (jeżeli nie wpisałeś ich w formularzu), a następnie aktywuje (lub nie) Twoje konto. Podstawowym warunkiem założenia konta na forum jest podanie prawdziwych danych, w szczególności prawdziwego adresu e-mailowego.
  5. Danych użytkowników forum, ze szczególnym uwzglednieniem danych osobowych i teleadresowych, NIE WOLNO przekazywac osobom i instytucjom trzecim, ani wykorzystywać w celach innych, niż komunikacja pomiędzy użytkownikami forum.
  6. Haseł dostępowych (ftp, forum) w żadnym wypadku nie wolno przekazywać osobom nie dopuszczonym do rejestracji i innym osobom trzecim.
  7. Nie wolno bez uzasadnienia obciążać limitu miesięcznego transferu dla serwera wirtualnego epiforum.pl, jak też w jakikolwiek inny sposób działać na szkodę forum i jego poprawnego działania. Osoby praktykujące flooding, pseudo-hakerzy i inne szkodniki będą traktowane z odpowiednią do przewinienia bezwzględnością, w tym usuwani z listy userów. Admini nie ponoszą odpowiedzialności za szkody moralne (ani jakiekolwiek inne).
  8. Skrypty forum wykorzystuja cookies i rejestruja adresy IP osób publikujacych wiadomosci.
  9. Administratorzy forum nie sa odpowiedzialni za szkody wyrzadzone uzytkownikom forum przez osoby trzecie lub innych uzytkowników forum, wykorzystujących dane umieszczone na forum lub w jego bazie danych.
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do:  Faq phpbb Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group