Forum epiforum.pl Strona Główna Forum epiforum.pl Strona Główna

EPI a Informatyka

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum epiforum.pl Strona Główna > Pytania o EPI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anonim
Gość

EPI:
Post16.01.2018, 13:51    Temat: EPI a Informatyka Cytuj | | |
Witam. Jestem studentem drugiego roku Informatyki na AGH na wydziale EiT. Niestety, moje prognozy co do moich technicznych predyspozycji się sprawdzają i niestety nie radzę sobie zbyt dobrze z przedmiotami stricte inżynierskimi (fizyka, układy cyfrowe etc.). Dodatkowo, właściwie cały mój czas przeznaczam na naukę i nie mam zupełnie czasu na własne projekty (na które pomysłów mi nie brakuje). I teraz pytanie: czy warto rzucić AGH na 3 semestrze, żeby zrobić sobie pół roku przerwy i zmienić kierunek na EPI? Jak tutaj wygląda sprawa kół naukowych? Czy jest możliwość np. chodzenia na koła prowadzone przez WMiI? Dodam że ze względu na różnice programowe pewnie musiałbym startować od 1go semestru. Czy waszym zdaniem lepszym wyborem byłyby przenosiny na infę na MiI (0 fizyki i różnych dziwnych równań różniczkowych etc Big Smile ), gdzie pewnie mógłbym wskoczyć od razu na 3ci semestr. Czekam na wasze podpowiedzi Smile

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum epiforum.pl Strona Główna > Pytania o EPI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach